Rekrutacja na semestr wiosenny 2022

Rekrutacja na semestr wiosenny 2022

Instytut Króla Sejonga w Poznaniu otwiera zapisy na zajęcia z języka koreańskiego w semestrze wiosennym 2022.

Zajęcia w Instytucie Króla Sejonga w Poznaniu prowadzone są na 8 poziomach zaawansowania: 4 grupy podstawowe i 4 grupy średniozaawansowane.
Grupy podstawowe odbywają 60 godzin zajęciowych (60 x 45 minut) w semestrze, czyli 4 godziny zajęciowe (2 x 90 minut) w tygodniu. Opłata za semestr nauki na poziomach podstawowych wynosi 599 złotych.
Grupy średniozaawansowane odbywają 90 godzin zajęciowych (90 x 45 minut) w semestrze, czyli 6 godzin zajęciowych (6 x 45 minut – mogą być np.: dwa spotkania po 135 minut lub 3 spotkania po 90 minut, dokładny plan będzie jeszcze ustalony) w tygodniu. Opłata za semestr nauki na poziomach średniozaawansowanych wynosi 699 złotych.

Szczegółowe informacje dotyczące kursów i poszczególnych poziomów zaawansowania znajdują się w zakładce KURSY JĘZYKA KOREAŃSKIEGO.

W celu zgłoszenia się na kurs bardzo prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.
W formularzu należy zaznaczyć poziom zajęć, na jaki chcą się Państwo zapisać.
Osoby, które nie uczęszczały wcześniej na zajęcia w naszym Instytucie, a chciałyby zapisać się do grupy wyższej niż podstawowa 1A (grupa „od zera”) muszą wykonać test poziomujący dostępny TUTAJ i załączyć jego wynik podczas wypełniania formularza.
Prosimy również o zaznaczenie trybu zajęć, w jakich mogliby Państwo wziąć udział: zdalny, stacjonarny lub oba.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *